85 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

e-kitap

e-kitap almak istiyorum... 

1- sitemize üye olun ve kitabınızı sepetinize ekleyin. sepetinize aynı anda hem e-kitap hem basılı kitap ekleyebilirsiniz. 

2- ödemenizi yaptığınızda e-posta adresinize bir link gönderilecektir. bu linki tıklayarak e-kitabınızı indirebilirsiniz. (e-kitap arşivinize Hesabım > e-kitaplarım bölümünden ulaşabilirsiniz) 

 

satın aldığım e-kitaplarımı okumak istiyorum... 

1- e-kitaplarınızı okumak için Adobe DRM özelliğine sahip okuyucu programlara ihtiyacınız var. Aşağıda listelenen bu programlardan birini kullanarak kitabınızı okuyabilirsiniz. Bu programlara girmek için Adobe kimliğiniz olması gerekiyor. (Bu kimlikle DRM özelliğine sahip bütün programlara giriş yapabilirsiniz. Adobe hesabı açarak şifre almak ücretsiz ve basit bir işlemdir. Daha önce aldığınız bir Adobe kimliğiniz varsa onunla giriş yapabilirsiniz)  

2- Adobe kimliği almak için bu linki kullanabilirsiniz: Adobe kimliği almak istiyorum.


Adobe Kimliği aldım, kitaplarımı okumaya başlamak istiyorum...

Kullandığınız cihaza göre en fazla tercih edilen programları aşağıda bulabilirsiniz. (DRM özelliğine sahip başka programlar da bulabilirsiniz. Biz buraya popüler olan ve kullanışlı bazı programları yazdık.) 


Masaüstü Bilgisayar veya Dizüstü Bilgisayar kullanıyorsanız: 

Adobe Digital Editions programını indirebilirsiniz. Size iki seçenek sunacaktır. Windows ve Macintosh. İşletim sisteminize göre tercihinizi yapınız. İndirmek için tıklayınız: Digital Editions


Android Telefon veya Tablet kullanıyorsanız: 

DRM özelliğine sahip aşağıdaki programlardan birini seçebilirsiniz. (Resmi tıklarsanız Google Play Store adresine ulaşabilirsiniz.)

ALDİKO BOOK READER                                                                BLUE FIRE READER 


 

 iPad veya iPhone kullanıyorsanız... 

DRM özelliğine sahip aşağıdaki programlardan birini seçebilirsiniz. (Resmi tıklarsanız programın iTunes linkine ulaşabilirsiniz.)

BLUE FIRE READER                                                                                OVERDRIVE 

    

 

 

E-Ink Cihaz kullanıyorsanız... 

Adobe DRM uyumlu bütün cihazlarla kitaplarınızı okuyabilirsiniz.

(Kobo, Cybook, Nook, Reeder2 vb.) Kapat